Kevadistest treeninglaagritest ja võistlustest

Eesti meistrivõistlused rulluisusprindis 2010

Eesti meistrivõistlused rulluisusprindis 2010

Suvehooaeg saabub suure mühinaga ja rulluisutajad kibelevad juba asfaldile. Aeg on tehnika viimase peale lihvida ja siis võistlustulle astuda.

Eestis toimub kevadel vähemalt kaks arvestatavat treeninglaagrit, kus mõnusalt hooajaks valmistuda ning ehk ka veidi tehnikat parandada. Tartu Rulluisuklubi korraldab oma liikmetele ja sõpradele laagri 19.-22. aprillil Käärikul. Kavas on rulluisutamine, matkad, kontrollvõistlus ning muidugi õhtused saunatamised.

Kuu aega pärast Tartu Rulluisuklubi laagrit on kõigil võimalus osa saada Extreme Spordi rullilaagrist – 31. maist 3. juunini oodatakse huvilisi Jõulumäele. Arto Rammuli eestvedamisel toimuvad rulluisutreeningud, erinevad huvitavad mängud ning proovisõidud uutel Powerslide uiskudel. Treeningutel annab osalejatele nõu ka Rullibaas.

Tartu Rulluisuklubi laagriga samal ajal toimuvad ka juba esimesed võistlused. Paikusel toimub 21. aprillil iga-aastane rulluisuduatlon, kuhu oodatakse osalema nii pisemaid kui suuremaid rulluisusõpru. Lühim distants on 300m uisutamist + 300m jooksu + 300m uisutamist ning pikim 9,6km uisutamist + 3 km jooksu + 4,8km uisutamist. Sinna vahele jääb veel kaks võistlusklassi, mistõttu peaks igaüks endale sobiva rajapikkuse leidma.

Kahjuks on sel kevadel aprillikuu kolmandale laupäevale sattunud ühe päeva kohta liigagi palju huvitavat. Poolas toimub 21. aprillil Krakovi rulluisumaraton, mis on Poola karikavõistluse esimene etapp. Asukohalt küll kaugemal, kui eespool mainitud üritused, kuid kindlasti mitte vähemhuvitav võistleja seisukohast. Krakovisse sõidavad ka mitmed Rullibaasi liikmed, eesmärgiga hooaeg suure pauguga avada.

Laagrite ja võistluste kohta saate lähemalt uurida Rullibaasi võistluste leheküljelt. Soovime Rullibaasi poolt rahulikke pühasid ning seejärel mõnusat ettevalmistust hooajaks.


5 Comments


  1. huvitav, kas Tartu Inline Team ka teiste klubide liikmeid laagrisse ootab. Ise läheksin Käärikule hea meelega, seal ju mõnus pikk ja künklik rada olemas. Netist nende kontakte üsna keeruline leida. Kas keegi oskab kommenteerida?

  2. Tundub,et need on kinnised lehed. St, et ei muud üle, kui Tartu RUK sõbraks hakata :)

  3. Üks välismaine laager on ka mainimata: Minski laager mis on toimumas 5-13.05.2012 sinna on kutsutud ka kõik huvilised Eestist. (Trennid toimuvad lamedal 400m trekil).

Recent Posts
Rullibaas Sotshi olümpia avamistseremoonial

Rullibaas Sotshi olümpia avamistseremoonial

16.02.2014  |  Kommentaarid välja lülitatud

Seitsmendal veebruaril toimunud Sotši olümpiamängude avamisest võtsid osa kaks Rullibaasi liiget: Danila ja Lena. Ja mitte pealtvaatajatena, vaid osalejatena. Avamistseremoonia lõpetanud suurest rulluisushowst ja selleks ettevalmistamisest räägib lähemalt Danila ise. veel

4. Schänkel Tartu Rulli esimene võistluspäev on seljataga

18.01.2014  |  Kommentaarid välja lülitatud

Juba neljandat aastat järjest Tartus, Eesti Maaülikooli spordihoones peetava Põhjamaade suurima siserulluisutamise võistluse Schänkel Tartu Rull avapäev on jäänud seljataha.... veel

Eesti võõrustab Põhja-Euroopa suurimat siserulluisutamise võistlust

Eesti võõrustab Põhja-Euroopa suurimat siserulluisutamise võistlust

14.01.2014  |  Kommentaarid välja lülitatud

Eesoleval nädalavahetusel, 18.-19. jaanuaril toimub Tartus üks Põhja-Euroopa suurimaid siserulluisutamise võistlusi 4. Schänkel Tartu Rull, kus osaleb ka möödunud aasta võitja, lätlane Roberts Pundurs. veel

Schänkel Tartu Rull stardib sel talvel taas

Schänkel Tartu Rull stardib sel talvel taas

26.10.2013  |  Kommentaarid välja lülitatud

Sel talvel (18.-19. jaanuaril) korraldab Rullibaas juba neljandat Schänkel Tartu Rulli. Üritus toimub jällegi Eesti Maaülikooli spordihoones, Tartus. veel