4. Schänkel Tartu Rulli esimene võistluspäev on seljataga

Schänkel Tartu Rull. Pildi autor Martin Aedma. Pildil - Sergei Minin keskel kollasesJuba neljandat aastat järjest Tartus, Eesti Maaülikooli spordihoones peetava Põhjamaade suurima siserulluisutamise võistluse Schänkel Tartu Rull avapäev on jäänud seljataha. Päev oli täis põnevaid ja pingelisi sõite. Hommikupoolses programmis võeti mõõtu 100m sprindidistantsidel, kus meestest võidutses kindlalt Valgevene sõitja Sergei Minin tulemusega 10,328 ning naiste arvestuses oli sel distantsil parim ukrainlanna Anna Muzyka tulemusega 10,983.

Päev jätkus 300m grupisõitudega,  kus meeste põhiklassis võidutses Rullibaasi tiimis sõitev  eestlane  Jaan Saks. Naiste põhiklassis oli sel distantsil parim Anna Muzyka.

Tänase päeva kolmanda ala – 800m meeste põhiklassi sõitu valitses taaskord Valgevene esindaja Sergei Minin ning naistest oli sel distantsil jällegi parim Anna Muzyka.

Esimese päeva järel on meeste põhiklassi juhtimas Sergei Minin, teistl ja kolmandat positsiooni on jagamas Oskars Pundurs (Läti) ning Oleksandr Symonenko (Ukraina).

Lisaks põhiklassidele olid samadel distantsidel täna tules kolmes eri vanuseklassis noored ning harrastajad ja veteranid.

Homme, 19. jaanuari hommikul jätkub 4. Schänkel Tartu Rull juba 200m startidega, misjärel võetakse veel mõõtu 500m distantsil, 1200m distantsil ning 3000m teatesõitudes.

Tänased tulemused ja homne ajakava on leitavad www.rullibaas.ee/schankel


Comments are closed.

Recent Posts
Rullibaas Sotshi olümpia avamistseremoonial

Rullibaas Sotshi olümpia avamistseremoonial

16.02.2014  |  Kommentaarid välja lülitatud

Seitsmendal veebruaril toimunud Sotši olümpiamängude avamisest võtsid osa kaks Rullibaasi liiget: Danila ja Lena. Ja mitte pealtvaatajatena, vaid osalejatena. Avamistseremoonia lõpetanud suurest rulluisushowst ja selleks ettevalmistamisest räägib lähemalt Danila ise. veel

4. Schänkel Tartu Rulli esimene võistluspäev on seljataga

18.01.2014  |  Kommentaarid välja lülitatud

Juba neljandat aastat järjest Tartus, Eesti Maaülikooli spordihoones peetava Põhjamaade suurima siserulluisutamise võistluse Schänkel Tartu Rull avapäev on jäänud seljataha.... veel

Eesti võõrustab Põhja-Euroopa suurimat siserulluisutamise võistlust

Eesti võõrustab Põhja-Euroopa suurimat siserulluisutamise võistlust

14.01.2014  |  Kommentaarid välja lülitatud

Eesoleval nädalavahetusel, 18.-19. jaanuaril toimub Tartus üks Põhja-Euroopa suurimaid siserulluisutamise võistlusi 4. Schänkel Tartu Rull, kus osaleb ka möödunud aasta võitja, lätlane Roberts Pundurs. veel

Schänkel Tartu Rull stardib sel talvel taas

Schänkel Tartu Rull stardib sel talvel taas

26.10.2013  |  Kommentaarid välja lülitatud

Sel talvel (18.-19. jaanuaril) korraldab Rullibaas juba neljandat Schänkel Tartu Rulli. Üritus toimub jällegi Eesti Maaülikooli spordihoones, Tartus. veel