Rulluisukoolitused

Kui tunned, et Rullibaasi lehelt leitud nõuannetest jääb väheks ning vajad isiklikumat lähenemist ning suunamist, siis oled jõudnud õigesse kohta. Rullibaasi treenerid julgustavad Sind esimeste sammude tegemisel, õpetavad selgeks kurvisammu või koostavad Sulle parima treeningplaani.

Paljud on rulluisutama õppinud treeneri juhendamiseta, mistõttu võib tehnikas leiduda väiksemaid või suuremaid vigasid. Alati on lihtsam kohe õigesti õppida, kui hiljem vigasid parandama hakata. Seetõttu soovitamegi konsulteerida spetsialistidega, kes aitavad tehniliste oskuste õppimisel. Valikutest leiad kindlasti parima rulluisukoolituse just endale. Kui mitte, siis võta meiega ühendust ja saame midagi välja nuputada!

 

Individuaalsed rulluisukoolitused

Kõige paindlikum võimalus läheneda uisutamisega kaasnevale probleemile just Sinu vaatenurgast. Lepime kokku sobiva aja ja õpetame tehnikat, nuputame koos välja mõned huvitavad juurdeviivad harjutused talviseks perioodiks või anname muid nõuandeid.

Hind:

  • 60 min – 25 €
  • 90 min – 35 €

Kui soovite uisutama tulla mitmekesi, siis lisandub iga inimese pealt tasule 10 €.

 

Grupitunnid

Kui võtad kaasa vähemalt neli sõpra, kes soovivad Sinuga koos uisutamist õppida, saate uisutamist õppida grupitunnis. Ka grupitunnis läheneme Sinule ja Su sõpradele individuaalselt, planeerides tunni teema vastavalt Teie soovidele.

Parima hinna saamiseks, võta palun meiega ühendust.

Treenerid

Jaan Saks (EOK III astme kiiruisutreener)

Jaan Saks on Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna magistrant. Ta on mitmekordne Eesti ja Moskva meister rulluisutamises ning üks paremaid sprintereid Eestis. Jaan on rulluisukoolitusi algajatele, harrastajatele ning edasijõudnutele läbi viinud juba aastaid.

Danila Ruusu

Danila Ruusu on mitmekordne Eesti ja Venemaa meister rulluisutamises. Lisaks on ta võitnud Ukraina meistrivõistlused, Tartu Rulluisumaratoni, EMT Rullituuri etappe ning olnud esikahekümne seas maailmakarikaetappidel.