Rulluisukoolitused

Kui tunned, et Rullibaasi lehelt leitud nõuannetest jääb väheks ning vajad isiklikumat lähenemist ning suunamist, siis oled jõudnud õigesse kohta. Rullibaasi treenerid julgustavad Sind esimeste sammude tegemisel, õpetavad selgeks kurvisammu või koostavad Sulle parima treeningplaani.

Paljud on rulluisutama õppinud treeneri juhendamiseta, mistõttu võib tehnikas leiduda väiksemaid või suuremaid vigasid. Alati on lihtsam kohe õigesti õppida, kui hiljem vigasid parandama hakata. Seetõttu soovitamegi konsulteerida spetsialistidega, kes aitavad tehniliste oskuste õppimisel. Valikutest leiad kindlasti parima lahenduse just endale. Kui mitte, siis võta meiega ühendust ja saame midagi välja nuputada!

 

Individuaaltund

Kõige paindlikum võimalus läheneda uisutamisega kaasnevale probleemile just Sinu vaatenurgast. Lepime kokku sobiva aja ja õpetame tehnikat, nuputame koos välja mõned huvitavad juurdeviivad harjutused talviseks perioodiks või anname muid nõuandeid.

Hind: 25 €
Kestus: 1h
Osalejaid: 1-2

Grupitund

Kui võtad kaasa vähemalt kaks sõpra, kes soovivad Sinuga koos uisutamist õppida, saate uisutamis õppida grupitunnis. Ka grupitunnis läheneme Sinule ja Su sõpradele individuaalselt, planeerides tunni teema vastavalt Teie soovidele.

Hind: 10 € osaleja
Kestus: 1h
Osalejaid 3-…

Treenerid

Jaan Saks (EOK III astme kiiruisutreener)

Jaan Saks on Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna magistrant. Ta on mitmekordne Eesti ja Moskva meister rulluisutamises ning üks paremaid sprintereid Eestis. Jaan on rulluisukoolitusi algajatele, harrastajatele ning edasijõudnutele läbi viinud juba aastaid.

Danila Ruusu

Danila Ruusu on mitmekordne Eesti ja Venemaa meister rulluisutamises. Lisaks on ta võitnud Ukraina meistrivõistlused, Tartu Rulluisumaratoni, EMT Rullituuri etappe ning olnud esikahekümne seas maailmakarikaetappidel.

Елена Руусу

Елена Руусу, тренер высшей категории, с 2001-2010 член сборной РФ по конькобежному спорту. С 2010 входит в состав роликовой команды Ruullibaas и успешно представляет команду на территории Эстонии и за ее пределами.

Тренировки проходят в Таллине на русском языке.